Hakkımızda

Mettbilişim

2000 yılında tamamı yerli sermaye ile bilişim sektörüne hizmet vermek için kurulmuştur. Faaliyet alanı olarak kurum ve kuruluşlara anahtar teslim yazılım çözümleri sunmaktadır. Tamamı uzman mühendislerden oluşan kadrosu ile sektörel ihtiyaçları tespit ederek yerinde analiz ve müşteriye özel projeleri ile büyük fark yaratmayı başarmıştır.Türkiye ve Dünya'da eşi benzeri olmayan uygulamalara imza atan METT Bilişim 2010 yılında markalaşma ve kurumsallaşma sürecini tamamlamıştır.Amacımız,en yeni teknolojilerin olanaklarından faydalanarak, katma değer üreten, verimliliği arttıran hayatı kolaylaştıran ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürünler ve hizmetlerle dünya çapında adından söz ettiren birinci sınıf bir dünya şirketi olmaktır. Bu hedefe ulaşacağımıza yürekten inanarak, hedefimize doğru, emin adımlarda yürümekteyiz.

Misyonumuz

Günümüzün zorlu rekabet koşullarında müşterilemizin Bilişim Teknolojilerini en doğru ve en verimli şekilde kullanmasını sağlayacak çözümler sunmaktır. Deneyimli ve herbiri konusunda uzman mühendis kadromuzla sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesinden asla ödün vermemekte, tam müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz.

Projelerimiz

picture