Arama Motoru

Arama Motoru

Arama Motoru

Sitenizi Google'a hazırlayın.

Arama için optimize edin

Google ve diğer arama motorlarında sitenizi yukarı taşıyın.

Anahtar sözcük önerileri

Web sitenizde yayınlamak için yüksek değerli, kişiselleştirilmiş anahtar sözcük önerileri alın.

Sıralandırmalarınızı takip edin

Web sitenizin zaman içindeki Google sıralamasını takip edin.

İşletmenizi ön plana çıkarın

Google Benim İşletmem ile şirketiniz hakkındaki önemli bilgilerin hızlı bir görüntüsünü sunun.

Nasıl Çalışır?

01. Analiz edin

Web sitenizi inceliyor ve onu Google®, Yahoo® ve Bing® gibi arama motorları için optimize etmenin yollarını buluyoruz. 

02. Düzenleyin

Web sitenizin arama sıralamalarını yükseltmek için anahtar sözcük ve ifade önerileri sunarak size adım adım rehberlik ediyoruz.

03. Yayınlayın

Tek bir tıklamayla, onayladığınız değişiklikler web sitenizde otomatik olarak yayınlanır, siz de işlerinize odaklanabilirsiniz.

04. Takip Edin

İşletmenizin arama motoru sonuçlarında nasıl yükseldiğini görün ve zaman içindeki ilerlemeyi takip edin. 

Arama Motoru Optimizasyonu

Site Dışı Çalışmalar

Sanal mağaza dışındaki faaliyetler için, bir çok şirket kurulmuş ve faaliyet göstermektedir. Burada amaç arama motoruna sitemizin “Bilinen”, “Sevilen”, “Tanınmış”, “Yaygın Kullanılan”, “İlgili Sektörde Faaliyet Gösteren” bir site olduğu mesajını vermektir. İşin bu kısmında satın alacağınız e-ticaret yazılımının bir etkisi olmayacak ve farklı çalışmalar yapmanız gerekecektir. Bu hizmetler için ücret ödemek istemez iseniz, İnternette bloglarda, forumlarda, site rehberlerinde sitenizin mümkün olduğunca çok yer almasına çalışmalısınız.

Site İçi Çalışmalar

E-ticaret sitesi içi optimizasyonlar konusunda ise, satın aldığınız yazılım sürekli kendini yenilemeli ve arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak, e-ticaret sitesinin içeriğini en iyi şekilde ifade edebilmelidir. T-Soft e-ticaret yazılımı on yılın üzerinde bir süredir bu konuda ar-ge çalışmaları yapmakta, müşterilerinin arama motorlarından daha fazla ziyaretçi alabilmeleri için mimarisini sürekli geliştirmektedir.

Sorular sizden, yanıtlar bizden.

Google Benim İşletmem nedir?

Google Benim İşletmem, sizi Google’da veya Google Haritalar’da aradıklarında gösteren, şirketinize ait kişisel bir profildir. Profiliniz; telefon numaranız, yol tarifleriniz, saatleriniz, incelemeleriniz, ürünleriniz ve hizmetlerinizin resimleri gibi işinizle ilgili en önemli bilgileri hızlıca sunmanın çok şık bir yoludur. Mett Arama Motoru Optimizasyon hizmeti aldığınızda, panonuzdan Google Benim İşletmem profilinizi kurmanızı veya doğrulamanızı kolaylaştırırız.

SEO nedir ve neden önemlidir?

İnsanların online ortamda arattıklarında işletmenizi bulmalarını istiyorsanız web sitenizin arama motorlarında çıktığından emin olmalısınız. SEO, web sitenizi Google, Bing veya Yahoo gibi arama motorları için daha “kullanışlı” hale getirerek, arama motorlarının sitenizi sınıflandırmasına ve ilgili arama sonuçlarında göstermesine olanak tanıyan bir süreçtir. Sitenizi optimize etmek, organik arama sonuçları sıralamasını geliştirerek potansiyel müşteriler işletmenizle ilgili ürün ve hizmetleri araştırdığında işletmenizi daha kolay bulmalarını sağlar.

SEO hizmetlerim için neden Mett'i seçmeliyim?

Elbette çok sayıda SEO aracı ve online reklam şirketi mevcut, ancak “dünyanın bir numaralı” Digital Ajans kuruluşu olarak web’in tüm inceliklerini biliyoruz. Bu konuda tutkuluyuz ve SEO hizmetlerimizi hem güçlü hem de kullanışlı ve düşük maliyetli olacak şekilde tasarladık. Sorularınız mı var? Ödüllü destek ekibimiz yalnızca bir telefon uzağınızda.

Sitemin arama motoru sıralama gelişimini izleyebilir miyim?

Kesinlikle! Arama sıralamanızı izliyoruz, bu sayede dünyanın en büyük arama motorlarında hangi sırada yer aldığınızı görebilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu panosunda web siteniz için arama sıralamasını izleyebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu nedir?

Mett Digital Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizin arama motoru optimizasyonunu (SEO) iyileştiren, kendi kendinize geliştirebileceğiniz bir firmadır. Web sitenizin arama motorlarında sıralamasını yükseltmenize, sitenize daha fazla trafik çekmenize ve Google®, Bing® ve Yahoo® gibi dünyanın en büyük arama motorlarında web sitenizin görünürlüğünü geliştirmenize yardımcı olur. Arama Motoru Optimizasyonu SEO hizmetlerini kullanmaya başlamak için uzman olmanıza gerek yoktur. Fare ve klavye kullanabiliyorsanız çabucak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Hatta, arama motoru guruları bile tüm işletme türleri için kişiselleştirilmiş anahtar kelimeler üreten, kullanışlı arayüzleri beğeniyor. Web sitenizde temel SEO’ların bulunmasını sağlamak için bugün Arama Motoru Optimizasyonunu kullanın.

Form Gelecek