• Kurumsal

  Biz Kimiz?

  2013'te kurulduk. Ortaköy'deki şirket binamızda outdoor reklamcılık ve yapımcılık başta olmak üzere çeşitli ajans hizmetleri veriyoruz.


  Sanal âlem giderek gerçek âleme dönüşüyor. Sosyal medya yeni dünya düzeninin pilot uygulaması dense yeridir. Böyle devrim dönemlerinde kalıplar yıkılır, fırsatlar doğar. Kalıpların sahibi devlerin ayakları kayar, fırsatları değerlendiren cücelerin kanatları çıkar.

   

  Türkiye fırsatları değerlendiriyor. Biz de ülkemizin potansiyeliyle medya sektörü üzerinden birleşmek için yola çıktık. Yeniliklerle büyümeye, büyütmeye başladık. 

   

  Vizyonumuz

  "Medyanın küresel dönüşümüne öncülük etmek"

  Eskiden medya grupları ne derse o olurdu. Milyonlarca dolarlık sermayesi olmayanlar insanlara ulaşamazdı. Ama şimdi sıfır masrafla çekilen amatör bir video beğenilirse bütün dünya tarafından izleniyor. İlgi çekmeyi başaranların önüne hiçbir engel çıkmıyor.

  Sosyal medya sayesinde artık herkes bir medya patronu. Hepimizin kendi televizyonu, radyosu, gazetesi var. Beğeni yumağıysa bir kanallar, siteler galaksisi kadar karmaşık. Sınırlar kalkıyor, ayırt etmek zorlaşıyor.
  Eski medya sermayedir, parayı bastırır ve istediğini tanıtır. Yeni medya rehberdir, küreselleşme labirentinde yol buldurur.

  Misyonumuz

  "Eski kalıplardan çok yeni fırsatlara yönelerek medya sektörünü önden takip etmek" 

   Medya grubu denince akla televizyon ve radyo kanallarından, gazetelerden, dergilerden oluşan dev bir aile gelir. Her medya girişimcisinin hayali de böyle bir aileye sahip olmaktır. Ne var ki bu ailenin yeni yuvası multimedya. Artık görüntülü, sesli ve yazılı yayıncılık tek çatı altında.
  Multimedyanın grafikerleri yeni yeni yetişiyor. Yönetmenleri, editörleri, yazarları ise bulunmaz Hint kumaşı. İnsan kendi ürettiği teknolojinin hızına yetişemiyor. Yeni girişimciler için en prestijli kontenjanlar boşta bekliyor.

  Eski medya yavaştır, adım adım büyür. Yeni medya esnektir, şartlarla çabuk şekillenir.