Basın Medya Spor

Basın Medya Spor

Basın Medya Spor

Basın Takibi

Yazılı basını sizin için mercek altına alıyoruz. Ulusal, yerel ve bölgesel yayınlardan 3.000'den fazla yayını sizin için takip ediyoruz.​

Televizyon Takibi

Mercek altındaki kanallarda yayınlanan yüzbinlerce haber veya programları kategorilendiriyor, sektörlerle ilişkilendirip sizler için montajlıyoruz.

İnternet Takibi

Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde sizler için binlerce haber portalı ve bloğu anlık olarak izliyor, yüz binlerce link içinden istediğiniz anahtar kelilmeleri yakalıyoruz.

Sosyal Medya Takibi

Markanız hakkında yazılan olumlu veya olumsuz yorumları, haberleri, tartışılan konuları ve paylaşımları anlık olarak takip ediyoruz.

Radyo Takibi

Önde gelen radyo istasyonlarını sizin için 24 saat kayıt altına alıp, haber veya programları sizler için montajlıyoruz.

Haber Ajansı

Haber ajanslarından düşen haberleri anlık olarak izliyor, binlerce haber içinden istediğiniz anahtar kelilmeleri yakalıyoruz.

Analiz

Medya haber analizi, önemli olanla değerli olan arasındaki farkın belirginleştiği eşsiz bir raporlama hizmetidir. Özetle, medya yansımalarınızın karnesini çıkarıyoruz.

Araştırma

Kamuoyu ve pazar araştırmaları, deneyimli ve eğitilmiş saha gücü, merkezi kontrolle idare edilen yerel bilgiye sahip ve Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış anketör ve uzmanlarıyla çok yönlü bir araştırma hizmeti sunmaktayız.

Hakkımızda

Temelleri 1992 yılında Mehmet Kaya tarafından atılan Mett, 28 yıllık birikimiyle Türkiye’nin köklü kuruluşları arasına girmeye adaydır. Bilişim, Medya, Basın, Reklam ve Tarım sektörlerinde faaliyet gösteren şirket bünyesinde, biri yurt dışında olmak üzere 6 ticaret ve sanayi şirketi ile 3 üretim tesisi bulunmaktadır. Yer aldığı sektörlerde yurt dışı piyasalarını yakından izleyen Mett, tüm şirketleriyle birlikte küresel rekabet koşullarını yakalamayı ve dünya standartlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörünün standartlarını belirleyerek nitelikli bilgiyi doğru zamanda daha geniş kitlelere ulaştırmak.

VİZYONUMUZ

Tecrübesi ve öncü teknolojisi ile müşterilerini geleceğe taşıyan küresel bir medya takip şirketi olmak.

DEĞERLERİMİZ

Bilgiye Değer Veren, Çevreye Karşı Saygılı ve Duyarlı, İnsana ve Emeğe Değer Veren, Doğruluktan Şaşmayan, Ürün ve Hizmetlerde Kalite ve Süreç Odaklı, Farklı Fikirlere Açık, Yaratıcı ve Yenilikçi, Müşteri Memnuniyetine Önem Veren.

KAPSAMA ALANI

Uluslararası Medya Takibi

Ajans Press’in üyesi olduğu uluslararası platformlar, Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP) ve Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) vasıtası ile dünyada medya takibi yapıyoruz. Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliği ile haberlerinizi uluslararası kriterler ile ölçümlüyoruz.

Yerel ve Bölgesel Medya Takibi

Tesislerinizin, bayilerinizin, yatırım alanlarınızın bulunduğu şehirlerde, sosyal sorumluluk projelerinizin yürütüldüğü illerde, yerel medyanın algısı hep bilginiz dâhilinde olmalı. Çünkü ulusal düzeyde ne kadar değer sahibi olacağınız, yerel bilinirliğinizle doğru orantılı..Yerel medyanın bir üstü Bölgesel medya… Dağılım alanı daha geniş, etkisi daha büyük…

Ulusal Medya Takibi

Ulusal Medya, 74 milyonun gündemini belirleyen en büyük mecra… Türkiye’de tüm tiraj ve ratinglerin %82’sini ulusal yayınlar alıyor. Manşeti ulusal yayınlar belirliyor. Pastanın en büyük dilimi onların. Şirketiniz ya da markanız, derneğiniz ya da isminiz… Nasıl algılandığınızı önemsiyorsanız ulusal medyayı an be an takip etmek zorundasınız.

Ürünler

ARŞİV ARAMA

Müşterilerimiz arşivimizde dilediği anahtar kelimeyi arayarak araştırma yapabilir, ilgilendikleri haberleri okuyabilir ve çıktı alabilir.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Duyurmak istediğiniz haberi bir tıkla paylaşabilirsiniz. Facebook’ta, Twitter’da anında paylaş seçenekleri ile, Ajans Press tarafından raporlanmış tüm haberleri,daha çok kişiye ulaştırmanız mümkündür.

DEŞİFRE VE ÇEVİRİ

İster bir TV programı, ister radyo, isterse de herhangi bir konferans… Yazıya dökülmesini istediğiniz her türlü ses kaydını en kısa sürede size metin halinde, istersenizde çevirisini ulaştırabiliyoruz.

Haberci

Basın, TV, Radyo Internet, Sosyal Medya yansımalarınız dilerseniz toplu olarak, dilerseniz ayrı ayrı, anında veya gün içinde dilediğiniz saatlerde, dilerseniz ulusallar – yereller, ayrı ayrı.

MEDYA BİLGİ BANKASI

Ulusal, yerel, bölgesel tüm medya kuruluşlarının ve kadrolarının iletişim bilgilerinin sürekli güncellendiği dev bilgi bankamızı şimdi Web sitemizin şifreli alanına girebilen tüm abonelerimiz ile ücretsiz paylaşıyoruz.

WEB ENTEGRASYONU

Medya Arşivinizi elektronik ortamda On-Line size transfer edelim. Web sitenizin bizimki ile entegre çalışmasını sağlayalım. Kendi web alanınızdaki “Medya’da Biz” bölümünüzü bizim sistemimize otomatik bağlantısını kuralım.

İletişim Formu Koyulacak Buraya