Dijital ve Açık Hava Reklam Satış

Dijital ve Açık Hava Reklam Satış

Dijital ve Açık Hava Reklam Satış

Billboard Reklamları

KLASİK BILLBOARD

Billboardlar, genellikle yoğun araç ve insan trafiğini olduğu kavşaklarda veya yollarda görülen açık hava reklam araçlarından biridir. 1990’lı yıllarda kullanılmaya başlayan açık hava reklam mecraları arasında yer alır. Reklam kullanımında ilk sıralarda yer alan billboard, Türkiye’de açık hava reklamcılığında en çok kullanılan ikinci reklam mecrasıdır. Billboard reklamları için çeşitli uygulamalar vardır.

Bu çerçevede, hedef kitlenizin yoğunlukta bulunduğu alanlarda çeşitli özelliklerdeki billboardlara reklam verebilirsiniz.

Billboardlarda yeriniz hazır!

MEGALIGHT (ADML)

Megalight veya Afiş Değiştiricili Mega Light (ADML), kavşaklarda ve yoğun trafik olan caddelerden konumlandırılan dev billboardlardır. İçindeki reklam afişleri periyodik olarak değişir. İki taraflı reklam yapma özelliği olan megalight ile 3 afiş kullanılabilir. Camlı dev panolar, güvenli bir kilit sistemine sahiptir.

Bu çerçevede, farklı iklim şartlarına elverişli özelliklerde megalight hizmetleri sunuyoruz. Hareketli afişlerle reklamlarınızın dikkat çekmesini sağlıyoruz.

Göze çarpan reklamlar için mega tasarım!

Led Ekranlar

Mecra 360, Ankara’nın farklı bölgelerinde led ekran reklam alanları kiralama hizmetleri vermektedir. Medya satın alma alanında profesyonel bir kadro ile hizmet veren Mecra360, farklı türlerdeki led ekranlar ile başkentteki reklam ve pazarlama hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ankara’da araç ve yaya yoğunluğunun en yüksek seviyede olduğu bölgeler için led ekran reklam alanları kiralama hizmetleri alabilirsiniz.

Led ekran reklamcılığı için şirketlerin hedef kitlesine uygun alanlar seçilmektedir. Farklı boyutlardaki alanlarda yer alan ilan panolarına led ekran entegre edilmektedir. Şirketlerin reklam stratejilerine uygun olarak modüler yapıda tasarlanan led ekran reklamları, tüm formatlara ve kullanımlara uyumludur. Çerçeveli, bağımsız ve geniş ekranlı reklam panoları ile her türlü dijital reklam formatları uygulanabilmektedir.

Mecra360 led ekran reklam alanları kiralama hizmetleri ile hedef kitlenize ve reklam hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz!